Kolektor Sisteh: Naj zaposleni 2025 je Andrej Lazar
29. 09. 2025
Zaposleni v podjetju Kolektor Sisteh so se zbrali na letni poslovni konferenci podjetja, na kateri so se seznanili s trenutnim stanjem in pogledali v prihodnost – spoznali so načrte za prihajajoče leto, novo organizacijsko strukturo podjetja in strategijo do leta 2029. Prisluhnili so tudi navdihujočemu predavanju dr. Klemna Podjeda o priložnostih, ki jih prinaša umetna inteligenca. Osrednji trenutek dogodka pa je bila razglasitev Naj zaposlenega za leto 2025. Ta častni naziv si je prislužil Andrej Lazar, član programa električna oprema.

Kot so povedali v obrazložitvi, Andrej že več kot 20 let soustvarja zgodbo podjetja Kolektor Sisteh. Je neprecenljiv vir znanja, izkušenj in idej. Vedno je pripravljen pomagati ter iskati rešitve. S svojo poštenostjo in zanesljivostjo uživa visoko zaupanje sodelavcev in strank. Andrej je pravi zgled, kaj pomeni živeti in pri delu udejanjati Kolektorjeve vrednote.
Ob prejemu priznanja se je Andrej zahvalil svoji ekipi, saj so po njegovem mnenju dobri rezultati vedno delo celotne ekipe.
Nazaj